Trzeci dzień BAKARIADY 2, to otwarcie naszej pamięci na to co przeżyliśmy, na przestrzeń, piękno przyrody podziwianej w trakcie wędrówek i utrwalanej w fotografii, ale też głębokie poruszenia serca – te co były i te co będą. Ileż to przewinęło się sytuacji, koleżanek, przyjaciół, miłości? Właśnie na rajdowych szlakach, obozach, spływach, w pociągach, na peronach, w autokarach i… zawsze towarzyszył temu śpiew!

Były piosenki turystyczne, a w tym harcerskie, biesiadne, wojskowe i układane na szlaku! Były też ogólnie uwielbiane, tzw. „Dusze Towarzystwa” – osoby, które przy ognisku śpiewały tak romantycznie, że nie chciało się iść spać,… o Beacie,… nad Soliną.

Oprócz koncertu piosenki turystycznej i …powiedzmy romantycznej, zapraszamy na warsztat fotograficzny. Róbmy świetne zdjęcia!

Przypominamy, że czekamy na Wasze prace malarskie, fotograficzne, poezję i rękodzieło tylko do 26 listopada. Przysyłajcie prosimy szybko zdjęcia prac do Bakary na adres kontakt@bakara.pl Czekają nagrody, upominki i dyplomy.

ZAPRASZAMY NA RETRANSMISJE Z WYDARZENIA KULTURALNEGO PROMUJĄCEGO WROCŁAW – BAKARIADA 2

One thought on “Koncerty i warsztaty fotograficzne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.