PW Dance Bakara to grupa młodych, bardzo energicznych tancerzy, kochających taniec oraz występy przed publicznością, czy walkę o medale i puchary na zawodach.

PW Dance Bakara to 3 GRUPY TANECZNE:

Przedszkolaki (4-6lat) – PW dansiaki

Grupa w wieku szkolnym oraz juniorów – PW dance, są to młodzi, bardzo energiczni tancerze, kochający taniec oraz występy przed publicznością, czy walkę o medale i puchary na zawodach.

Do EKIPY PWdance należą także WOMENKI – czyli dorosłe kobitki, które chcą zadbać o siebie, wzmocnić samoocenę, poprawić swoją sylwetkę, postawę, poznać różne style tańca, a co najważniejsze świetnie się bawić i uciec na chwilę od rzeczywistości w kobiecych ruchach.

CZEKAMY NA WAS! DOŁĄCZYĆ MOŻNA KAŻDEGO DNIA! ZAPRASZAMY!

Szkolimy się w różnych stylach (m.in. hip hop, disco dance, jazz i mix dance). Organizujemy pokazy, jeździmy na zawody, współtworzymy eventy i wydarzenia.

Trenujemy w Centrum Kultury i Edukacji Bakara we Wrocławiu, jesteśmy reprezentantami Bakary oraz Spółdzielni Mieszkaniowej Metalowiec na zawodach i festiwalach ogólnopolskich.

Założycielem i choreografem PW Dance Bakara jest Paulina Wojtyłło – licencjonowany instruktor tańca, była reprezentantka Polski na Mistrzostwach Świata i Europy związana z tańcem od najmłodszych lat.

Mocno angażujemy się w akcje międzynarodowe i lokalne, m.in. „One billion rising” – Nazywam się miliard, Taniec życia- ratowanie życia Pszczół, Akcja „Przyjdź i posadź drzewo”, Świąteczny taniec na rynku, bicie Rekordu tanecznego Guinessa wraz ze studentami, dopingowanie Biegaczy podczas Wrocławskiego Maratonu PKO, Akcja Domy Pozytywnej Energii Tauron, „Zamknięte sklepy- Otwarte Miasto”, współpraca z Fundacją MamPomoc i wiele innych.

Czynnie Współtworzyliśmy wydarzenia artystyczne podczas Wrocław 2016 -Europejska Stolica Kultury, projekt Parki ESK. Współpracujemy z WCRS, jesteśmy dwukrotnym laureatem Nagrody na Międzynarodowym Festiwalu Spółdzielczych Zespołów Artystycznych „Tęcza Polska”.

Zapraszamy do obserwowania i polubienia naszych social media (Facebook, Instagram, YouTube).

www.facebook.com/PaulinaWojtyllo/
www.instagram.com/pwdance/
www.youtube.com/@PaulinaWojtyo/videos

NIEKTÓRE filmiki z tegorocznych występów

Zapraszamy do nas Przedszkolaki, Dzieci i Młodzież.

AKTUALNOŚCI

Kolejny konkurs za nami, młodzież z PW Dance jak zwykle dała z siebie wszystko w II edycji Festiwalu BAS DANCE 2023 o Puchar Burmistrza Gminy Trzebnica. W kategorii Modern Jazz Duet zajął 5 miejsce a Mini Formacja 4 miejsce. Serdecznie Gratulujemy.

Jak zawsze i w 2022roku wspólnie bawiliśmy się i tańczyliśmy podczas Halloween oraz wigilii PWdance.

SEZON 2022/2023 jest w najgorętszym momencie!

Paulina Wojtyłło współorganizowała wraz z Agencją Artystyczno – Reklamową Cramerart projekt „RÓWNOWAŻNI” – „Dobre słowa”,  który dot. akcji „Dzień Życzliwości” . Pomysłodawcą projektu był Wydział Promocji Miasta i Turystyki Urzędu Miejskiego Wrocławia

W lutym pełną parą ruszyły przygotowania do turniejów i pokazów Reprezentantów Bakary –tancerze z niecierpliwością czekali by wystąpić przed publicznością i jury.

WOMENKI natomiast pokazują swoje umiejętności podczas imprez ROCK DANCE organizowanych cyklicznie w Bakarze.

Przed nami majowe zawody :
II edycja Turnieju Tańca Nowoczesnego w Świebodzicach, oraz II Turniej Tańca Nowoczesnego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Trzebnica.

Relacja na social media! Trzymajcie za nas kciuki już w tę sobotę.

MURAL:
https://www.instagram.com/p/CiXkBzusR6F/
https://www.instagram.com/p/CiX5jIOMHuJ/

W lutym pełną parą ruszyły przygotowania do turniejów i pokazów Reprezentantów Bakary – tancerze z niecierpliwością czekali by wystąpić przed publicznością i jury.

Za nami pierwsze ogólnopolskie turnieje, a przed nami jeszcze więcej… Startujemy w kategoriach formacji Art Dance/ modern. Między innymi startowali w XII Tanecznym Grand Prix Polski- Kotwice 2023 

https://www.instagram.com/p/Cpj6MpFMCzW/
https://www.instagram.com/p/CpwkH0yMNwX/
https://www.instagram.com/p/Cp3NUBTrUqO/
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.667090398754699&type=3

W III edycji konkursu „Roztańczeni w 4 ścianach” w Ogólnopolskim Festiwalu Tańca Nowoczesnego „Wrocławskie Talenty”, w którym PWdansiaki w choreografii „Stworki” wywalczyły 3 miejsce!.

https://www.instagram.com/p/CrGtcx9spr0/
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.681957937267945&type=3

Rok 2022

Jak zawsze i w 2022 roku wspólnie bawiliśmy się i tańczyliśmy podczas Halloween oraz wigilii PWdance.

Halloween: 
https://www.instagram.com/p/Ckfos6nshE1/
https://www.instagram.com/p/CkfnSlpsklu/
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.552757903521283&type=3

Wigilia: 
https://www.instagram.com/p/CmhiMr5LPrj/
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.597014999095573&type=3

Halloween Dane 2021

Chcesz zapisać się na zajęcia? Masz ochotę oćwiczyć taniec nowoczesny, taniec użytkowy lub chcesz przygotować wyjątkowy pierwszy tanie? Zadzwoń i umów się na zajęcia!

PAULINA WOJTYŁŁO
CKIE BAKARA
UL. RÓŻANA 4-6
TEL.: 601 561 160