PW Dance Bakara to grupa młodych, bardzo energicznych tancerzy, kochających taniec oraz występy przed publicznością, czy walkę o medale i puchary na zawodach.

Szkolimy się w różnych stylach (m.in. hip hop, disco dance, jazz i mix dance). Organizujemy pokazy, jeździmy na zawody, współtworzymy eventy i wydarzenia.

Trenujemy w Centrum Kultury i Edukacji Bakara we Wrocławiu, jesteśmy reprezentantami Bakary oraz Spółdzielni Mieszkaniowej Metalowiec na zawodach i festiwalach ogólnopolskich.

Założycielem i choreografem PW Dance Bakara jest Paulina Wojtyłło – licencjonowany instruktor tańca, była reprezentantka Polski na Mistrzostwach Świata i Europy związana z tańcem od najmłodszych lat.

Mocno angażujemy się w akcje międzynarodowe i lokalne, m.in. „One billion rising” – Nazywam się miliard, Taniec życia- ratowanie życia Pszczół, Akcja „Przyjdź i posadź drzewo”, Świąteczny taniec na rynku, bicie Rekordu tanecznego Guinessa wraz ze studentami, dopingowanie Biegaczy podczas Wrocławskiego Maratonu PKO, Akcja Domy Pozytywnej Energii Tauron, „Zamknięte sklepy- Otwarte Miasto”, współpraca z Fundacją MamPomoc i wiele innych.

Czynnie Współtworzyliśmy wydarzenia artystyczne podczas Wrocław 2016 -Europejska Stolica Kultury, projekt Parki ESK. Współpracujemy z WCRS, jesteśmy dwukrotnym laureatem Nagrody na Międzynarodowym Festiwalu Spółdzielczych Zespołów Artystycznych „Tęcza Polska”.

Zapraszamy do nas Przedszkolaki, Dzieci i Młodzież.

Halloween Dane 2021

Chcesz zapisać się na zajęcia? Masz ochotę oćwiczyć taniec nowoczesny, taniec użytkowy lub chcesz przygotować wyjątkowy pierwszy tanie? Zadzwoń i umów się na zajęcia!

PAULINA WOJTYŁŁO
CKIE BAKARA
UL. RÓŻANA 4-6
TEL.: 601 561 160