Click to listen highlighted text!
Bakariada 5

Drodzy artyści i pasjonaci sztuki, jak co roku zbliża wielkimi krokami Bakariada 5. Tym razem mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na piątą jubileuszową odsłonę naszego corocznego święta artystów, czyli Bakariady. W związku z tym tradycyjnie ogłaszamy przegląd twórczości profesjonalnej i amatorskiej. W tym roku rozdzieliliśmy konkurs na dwie kategorie dla dzieci w wieku 6-13 lat oraz dla młodzieży w wieku 14-17 lat i osób dorosłych. Zapraszamy wszystkich twórców do przesyłania swoich dzieł w czterech kategoriach: malarstwo i rysunek, rękodzieło, poezja, fotografia.

Dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach zaplanowaliśmy nagrody rzeczowe, a dla autora szczególnie wyróżniającej się pracy będziemy mieli dodatkowy specjalny upominek.

Tematem tegorocznego przeglądu jest „Fantastyczny Wrocław”. Na wasze prace czekamy w dniach od 1 sierpnia do 16 października 2023, w tym roku tak jak i rok temu jedynym sposobem dostarczenia prac jest skorzystanie z formularza zgłoszeniowego. Przed wysłaniem pracy prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu.

Przyjmowanie prac zakończone. Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Już niedługo komisja konkursowa oceni prace. Czekajcie na informacje.

Po 16 października komisja konkursowa oceni prace, a następnie jury poprosi osoby wyróżnione o dostarczenie prac do CKiE Bakara w celu zorganizowania wystawy. Wernisaż odbędzie się w formie stacjonarnej podczas Bakariady 5 w listopadzie 2023.

Bakariada 5 otrzymała dofinansowanie ze środków Gminy Wrocław. Wszelkie informacje i ewentualne zmiany są na bieżąco umieszczane na naszej stronie www.bakara.pl oraz na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kliknij, aby odsłuchać zaznaczony tekst!