Click to listen highlighted text!
Bakariada 2

BAKARIADA 2, czyli konkurs oraz przegląd artystyczny w jednym. Dzięki wsparciu Miasta Wrocławia mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału we wspaniałych koncertach oraz warsztatach. Zaplanowaliśmy cztery spotkania w każdy kolejny piątek listopada zaczynając od 6 listopada, a kończąc wielkim finałem 27 listopada.

UWAGA!! Z POWODU PANDEMII KORONAWIRUSA WYDARZENIA ZOSTAŁY PRZENIESIONE DO INTERNETU I BĘDĄ RETRANSMITOWANE Z KILKUDNIOWYM PRZESUNIĘCIEM, PRZEPRASZAMY I ZAPRASZAMY!
Program BAKARIADY 2 wygląda następująco (wszystkie wydarzenia są całkowicie bezpłatne):

06.11.2020
ZADUSZKI POETYCKO – MUZYCZNE: „WIELCY NIEOBECNI” – WARSZTAT POETYCKI I KONCERT


13.11.2020
KOLORYSTYKA I KOLORATURA – WARSZTAT MALARSKI I ŚPIEW CHÓRALNY


20.11.2020
WARSZTAT FOTOGRAFICZNY ORAZ KONCERT PIOSENKI TURYSTYCZNEJ I ROMANTYCZNEJ


27.11.2020
WARSZTAT RĘKODZIELNICZY I TANECZNY ORAZ KONCERT WROCLIVE I GOŚCIE – ZAKOŃCZENIE BAKARIADY (NA ŻYWO W SIECI)

Co jeszcze warto wiedzieć?

Bakariada 2 finansowana jest ze środków Miasta Wrocławia i wszystkie warsztaty oraz koncerty są bezpłatne. Na najbardziej aktywnych (również wirtualnie) uczestników czekają upominki, a na wyróżnionych – nagrody. Dla wszystkich przewidujemy pamiątkowe dyplomy. Odbyły się już warsztaty poetyckie, przed nami malarskie, fotograficzne i rękodzielnicze oraz koncerty mające na celu zachęcenie do działania i zainspirowanie do własnej twórczości. Czekamy na Wasze wiersze i inne dzieła. Prosimy osoby dorosłe o przysyłanie prac osobiście wykonanych oraz Państwa dzieci, na pocztę Bakary do 26 listopada: kontakt@bakara,pl, a aktualne informacje i relacje filmowe będziemy umieszczać na www.bakara.pl.

Wszystkie koncerty i warsztaty będą nagrywane, a relacja wideo będzie dostępna na kanale YouTube CKiE Bakara oraz na stronie www.bakara.pl.

Finałowy koncert 27 listopada 2020 będzie transmitowany również na żywo na kanale Facebook CKiE Bakara.

UWAGA! W związku z obostrzeniami związanymi z pandemią COVID-19 obowiązują nas limity widzów. Na sali może przebywać tylko 25 osób. Każdy musi mieć zasłonięte usta i nos. Przed wejściem na teren CKiE Bakara zarówno uczestnicy jak i widzowie będą zobowiązani do podpisania oświadczenia o stanie zdrowia, a także będzie im mierzona temperatura. Zapisy dla widzów pod numerem (71) 363-24-55 lub (71) 332-93-10. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Wszystkie koncerty i warsztaty odbędą się w CKiE Bakara na ul. Różnaej 4-6 w każdy kolejny piątek listopada w godzinach 18:00 – 20:00. Dla uczestników i prowadzących warsztaty Bakara będzie otwarta w godzinach 17:00 – 21:00.

Wydarzenia zaplanowane na 6 listopada 2020 odbędą się fizycznie w CKiE Bakara. Jeśli ktoś chce wziąć udział, to prosimy o zapisy mailowe lub telefoniczne, bo ilość miejsc jest ściśle określona. Co do kolejnych wydarzeń, to będziemy informować na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kliknij, aby odsłuchać zaznaczony tekst!