BAKARIADA 2, czyli konkurs oraz przegląd artystyczny w jednym. Dzięki wsparciu Miasta Wrocławia mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału we wspaniałych koncertach oraz warsztatach. Zaplanowaliśmy cztery spotkania w każdy kolejny piątek listopada zaczynając od 6 listopada, a kończąc wielkim finałem 27 listopada.

UWAGA!! Z POWODU PANDEMII KORONAWIRUSA WYDARZENIA ZOSTAŁY PRZENIESIONE DO INTERNETU I BĘDĄ RETRANSMITOWANE Z KILKUDNIOWYM PRZESUNIĘCIEM, PRZEPRASZAMY I ZAPRASZAMY!
Program BAKARIADY 2 wygląda następująco (wszystkie wydarzenia są całkowicie bezpłatne):

06.11.2020
ZADUSZKI POETYCKO – MUZYCZNE: „WIELCY NIEOBECNI” – WARSZTAT POETYCKI I KONCERT


13.11.2020
KOLORYSTYKA I KOLORATURA – WARSZTAT MALARSKI I ŚPIEW CHÓRALNY


20.11.2020
WARSZTAT FOTOGRAFICZNY ORAZ KONCERT PIOSENKI TURYSTYCZNEJ I ROMANTYCZNEJ


27.11.2020
WARSZTAT RĘKODZIELNICZY I TANECZNY ORAZ KONCERT WROCLIVE I GOŚCIE – ZAKOŃCZENIE BAKARIADY (NA ŻYWO W SIECI)

Co jeszcze warto wiedzieć?

Bakariada 2 finansowana jest ze środków Miasta Wrocławia i wszystkie warsztaty oraz koncerty są bezpłatne. Na najbardziej aktywnych (również wirtualnie) uczestników czekają upominki, a na wyróżnionych – nagrody. Dla wszystkich przewidujemy pamiątkowe dyplomy. Odbyły się już warsztaty poetyckie, przed nami malarskie, fotograficzne i rękodzielnicze oraz koncerty mające na celu zachęcenie do działania i zainspirowanie do własnej twórczości. Czekamy na Wasze wiersze i inne dzieła. Prosimy osoby dorosłe o przysyłanie prac osobiście wykonanych oraz Państwa dzieci, na pocztę Bakary do 26 listopada: kontakt@bakara,pl, a aktualne informacje i relacje filmowe będziemy umieszczać na www.bakara.pl.

Wszystkie koncerty i warsztaty będą nagrywane, a relacja wideo będzie dostępna na kanale YouTube CKiE Bakara oraz na stronie www.bakara.pl.

Finałowy koncert 27 listopada 2020 będzie transmitowany również na żywo na kanale Facebook CKiE Bakara.

UWAGA! W związku z obostrzeniami związanymi z pandemią COVID-19 obowiązują nas limity widzów. Na sali może przebywać tylko 25 osób. Każdy musi mieć zasłonięte usta i nos. Przed wejściem na teren CKiE Bakara zarówno uczestnicy jak i widzowie będą zobowiązani do podpisania oświadczenia o stanie zdrowia, a także będzie im mierzona temperatura. Zapisy dla widzów pod numerem (71) 363-24-55 lub (71) 332-93-10. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Wszystkie koncerty i warsztaty odbędą się w CKiE Bakara na ul. Różnaej 4-6 w każdy kolejny piątek listopada w godzinach 18:00 – 20:00. Dla uczestników i prowadzących warsztaty Bakara będzie otwarta w godzinach 17:00 – 21:00.

Wydarzenia zaplanowane na 6 listopada 2020 odbędą się fizycznie w CKiE Bakara. Jeśli ktoś chce wziąć udział, to prosimy o zapisy mailowe lub telefoniczne, bo ilość miejsc jest ściśle określona. Co do kolejnych wydarzeń, to będziemy informować na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *