Wirtualna wystawa dzieł powstałych podczas pandemii koronawirusa jest bardzo różnorodną ekspozycją, niepodobną do żadnej innej, bo jest naznaczona piętnem trudnego czasu, jaki wciąż jest naszym udziałem. Dusze artystów, szczególnie wrażliwe, pod wpływem osobistych przeżyć, wypowiadają się za pomocą różnych środków wyrazu.

W okresie od kwietnia do października profesjonaliści i amatorzy: artyści malarze, poeci, fotograficy i rękodzielnicy przysyłali do Bakary mnóstwo pięknych prac i dzieł powstałych głównie podczas pandemii. Twórczość prezentowanych na wystawie artystów wypływała na pewno z potrzeby serca, z nadmiaru wolnego czasu, z przemyśleń i refleksji własnych, z obserwacji świata, który wciąż zmienia się na naszych oczach, ale też pod wpływem naszej zachęty.

Dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na zaproszenie uczestnictwa w Przeglądzie przysyłając swoje dzieła. Gratulujemy wszystkim autorom i udostępniamy wystawę osobom, które zechcą przejść się drogami świata sztuki, podziwiać ją, kontemplować. A może coś wywoła uśmiech?

ZOBACZ WYSTAWĘ – BACK-ARA’20

One thought on “Otwarcie Artystycznego Przeglądu BACK-ARA’20”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *