Mały Inżynier zaprasza na tematyczne półkolonie letnie do Centrum Kultury i Edukacji „Bakara” SM Metalowiec we Wrocławiu, przy ul. Różanej 4-6. Rozpoczęliśmy już zapisy!

W związku z obecną sytuacją epidemiczną dostosowujemy się zasad i zaleceń sanitarnych, mimo to wierzymy, że aktywny wypoczynek jest możliwy!

W czasie warsztatów uczestnicy zajęć będą mogli poznać podstawowe funkcje programistyczne, takie jak pętla, zmienne czy funkcję warunkowe.
Wykorzystają napisane przez siebie programy do kreowania rzeczywistości w świecie Minecrafta oraz ożywiania zbudowanych przez siebie konstrukcji Lego. Na turnusach z eksperymentami poznają właściwości chemiczne glutów Slime, dowiedzą się jak łączą się barwy czy jak odszyfrować wiadomości!

Cena: 680 zł, dla mieszkańców osiedli Spółdzielni Metalowiec 580 zł (prosimy o dopisanie informacji „Mieszkaniec Spółdzielni Metalowiec” w uwagach przy zapisie).

  • Programowanie Minecraft (8-12 lat): 26-29 lipca 2021
  • Eksperymenty Mały Odkrywca (5-7 lat): 2-6 sierpnia 2021
  • Robotyka LEGO WeDo i Boost (5-8 lat): 9-13 sierpnia 2021
  • Eksperymenty Laboratorium Slime, Mikstur i Eliksirów (7-12lat): 16-20
    sierpnia 2021

Zapraszamy do zapisów poprzez stronę internetową:
www.malyinzynier.pl/terminy/wroclaw

Informujemy również, iż istnieje możliwość realizacji Bonu Turystycznego, pytania prosimy kierować na pocztę e-mail: wroclaw@malyinzynier.pl lub pod numer telefonu: +48 790 200 404.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *