W kwietniu w Bakarze odbywały się stałe i cykliczne wydarzenia takie jak zajęcia taneczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych (PW Dance), rekreacyjne dla dorosłych (Tai Chi, Gigong, ping-pong, joga – 3 grupy), gry planszowe, samoobrona, zajęcia wokalne, próby muzyczne Wroclive, terapie dla wszystkich (5 Rytmów, ustawienia rodzinne), spotkania seniorów oraz wydarzenia okolicznościowe i szkolenia branżowe.

Jednym z największych wydarzeń była impreza charytatywna organizowana przez ZHP dl Ukrainy i połączona z koncertem oraz licznymi warsztatami. Wydarzenie to miało miejsce 9 kwietnia. 29 kwietnia przyszli „absolwenci” Przedszkola nr 94 bawili się u nas na imprezie studniówkowej, oczywiście z tradycyjnym polonezem. Już 4 maja rozpoczęły się w Bakarze warsztaty eksperymentów fizyczno-przyrodniczych dla uczniów różnych szkół wrocławskich, prowadzone przez grupę Czas Dzieci z Krakowa.

Młodzież od godz. 8.30 do godzin popołudniowych ma zajęcia w dwóch salach. Przewidziany jest cykl 46 spotkań w ramach programu finansowanego ze środków unijnych, a potrwa on u nas aż do 14 czerwca. Na koniec wspaniała informacja o kolejnych sukcesach naszych tancerzy z PW Dance. Puchary można oglądać w CKiE Bakara. Zapraszamy do korzystania z oferty CKiE Bakara.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.