Jeśli ktoś z Was chce pouczyć się tanga pomagając jednocześnie walczącej Ukrainie to zachęcamy do udziału w warsztatach tangowych, które odbędą się 19 marca w domu Kultury BAKARA (ul. Różana 4-6 we Wrocławiu). Tematem zajęć będą obroty z sakadami a dla mniej zaawansowanych same obroty bez dodatków.

Warsztaty obejmują dwie lekcje po 75 min z 15 min. przerwą pośrodku (11.00-12.15 i 12.30-13.45). Jedynym warunkiem udziału jest pokazanie na wejściu potwierdzenia dokonania przelewu na kwotę minimum 50 zł. (licząc od 1 marca) na wybraną przez siebie zbiórkę pieniędzy dla Ukraińców (Polskiej Akcji Humanitarnej, Polskiego Czerwonego Krzyża, UNICEF, Caritasu itp.).

W ramach współpracy Centrum Kultury i Edukacji BAKARA udostępnia nieodpłatnie salę, zaś my swoje wieloletnie doświadczenie. Wiem, że wielu z Was nas nie kojarzy – jakoś nie lubimy się lansować ale uczymy od 2006 r. i przez nasze zajęcia przewinęło się sporo par, nie tylko wrocławskich. Tak więc tego… wstydu nie ma a dzięki Wam wspólnie zrobimy coś dobrego. Zainteresowanych proszę o kontakt – musimy kontrolować ilość par aby nie paść „ofiarami własnego sukcesu” – sala do małych nie należy ale z gumy też nie jest a i nasza uwaga przy zbyt dużej liczbie par byłaby za bardzo rozproszona. Możecie pisać na priva albo kontaktować się telefonicznie (nasze numer to 501246248 i 506097120).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.