Drodzy Artyści, wielkimi krokami zbliża się Bakariada 3. W związku z tym ogłaszamy przegląd twórczości profesjonalnej i amatorskiej. Zapraszamy wszystkich twórców do przesyłania swoich dzieł w trzech kategoriach: plastyka, fotografia, poezja. Dla zwycięzców zaplanowaliśmy nagrody, a dla wyróżnionych drobne upominki.

Z racji Roku Kobiet ogłoszonego w SM Metalowiec, a objętego honorowym patronatem Prezydenta Wrocławia, tematem przeglądu jest KOBIETA! Prace prosimy przysyłać pod hasłem: BAKARIADA 3 – PRZEGLĄD od 2 sierpnia do 15 października 2021 na adres kontakt@bakara.pl. Czekamy na fotografie, teksty, zdjęcia obrazów, rysunków oraz innych prac plastycznych.

Po 15 października komisja konkursowa oceni prace, a następnie jury poprosi osoby wyróżnione o dostarczenie prac do CKiE Bakara w celu zorganizowania wystawy. W przypadku kolejnych obostrzeń związanych z pandemią wystawa odbędzie się w formie wirtualnej. Mamy jednak nadzieję, że wernisaż wystawy odbędzie się w formie stacjonarnej 6 listopada w CKiE Bakara i będzie pierwszym wydarzeniem Bakariady 3.

Bakariada 3 otrzymała dofinansowanie ze środków Gminy Wrocław. Wszelkie informacje i ewentualne zmiany są na bieżąco umieszczane na naszej stronie www.bakara.pl oraz na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *