Zachęcamy do zapoznania się z czwartą, a zarazem ostatnią już częścią cyklu Prezentacje-integracje w Bakarze. Na zakończenie pokaz mody „Suknie minionych wieków” w wykonaniu grupy – Laryssa, przedstawia Elżbieta Sztura.

3 komentarze w temacie “Prezentacje-integracje w Bakarze – cześć 4”

  1. Miło się ogląda Prezentacje – integracje.Dzięki Ci Elu za przypomnienie pokazu mody retro
    ,pięknie ,coś wspaniałego,jestem wzruszona i duma mnie rozpiera że w tak pięknym przedsięwzięciu mogłam wystąpić.Z perspektywy czasu ogląda się to inaczej, z sentymentem.Dziękuję jeszcze raz Eleonorze Maras za udostępnienie tych wspomnień,dziękuję też Eli Sztura za przygotowanie i umożliwienie tego pokazu.

  2. To był naprawdę cudowny pokaz. Szczególne gratulacje dla Eli Sztury za przygotowanie strojów retro oraz zorganizowanie prezentacji ubiorów. Podziwiam zaangażowanie całego zespołu w tym spektaklu. Nie byłam dotąd świadkiem takiego wydarzenia i miałam też niespodzianie możliwość wystąpienia na scenie.

  3. Z przyjemnością oglądałam gen pokaż. Piękne Panie w pięknych sukniach. Uwielbiam te dawne stroje. Urokliwy pokaz. Gratuluję pomysłu i wykonania. Irenko wyglądałaś cudownie w tym błękicie:)):

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *