Wielkimi krokami zbliża się majówka. Podobnie jak w ubiegłym roku, jej świętowanie będzie ograniczone z uwagi na pandemiczne obostrzenia. Nie jest to jednak powodem, by się nudzić – przekonuje Centrum Historii Zajezdnia i zaprasza na wirtualną Majówkę Domówkę Bis.

Pandemia nie odpuszcza, a pogoda nie rozpieszcza. Jak wobec tego spędzić długi majowy weekend? Może w domowym zaciszu, łącząc ciekawą rozrywkę z odrobiną nauki a nawet rywalizacji? Na wirtualnym wydarzeniu Majówka Domówka Bis, przygotowanym przez wrocławską Zajezdnię, znajdziecie interesujące artykuły, archiwalne zdjęcia, quizy czy ciekawostki. Nie zabraknie propozycji dla najmłodszych – zaplanowano dla nich wieczorynki, a także dla kreatywnych i spragnionych emocji – czeka na nich konkurs fotograficzny z nagrodami.

– W ubiegłym roku nasza wirtualna Majówka Domówka na Facebooku spotkała się ze sporym zainteresowaniem. W tym roku wciąż nie mamy możliwości zorganizowania naszego tradycyjnego, majowego pikniku, postanowiliśmy więc powtórzyć wydarzenie w formie online. W ten sposób, mimo ograniczeń, proponujemy wyjątkową, ale też bezpieczną majówkę – opowiadają organizatorzy. Trzydniowa, dostępna dla każdego wirtualna impreza trwać będzie na Facebooku (link) i na dedykowanej stronie www (link). Wyjątkowa atmosfera, ciekawa i mądra rozrywka, a wszystko to dostępne z dowolnego miejsca – choćby własnego wygodnego fotela czy kanapy. Jak na pandemiczne warunki taka majówkowa propozycja wydaje się być bardzo kuszącą ofertą.

www.zajezdnia.org

One thought on “Majówka Domówka Bis”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *