Festyn „Na Cześć Młodości  – wszyscy razem” mamy za sobą, a to że się udał było zasługą wielu czynników, które się na to złożyły, np.: pogoda, frekwencja, zniesienie obostrzeń, zaangażowanie i praca wielu osób z różnych placówek oraz organizacji.
Podjęcie ryzyka opłacało się, bo zostało nagrodzone uśmiechami i ogólnie panującą radością z wielopokoleniowego spotkania na świeżym powietrzu przy muzyce i wreszcie bez masek.
Atrakcyjność wydarzenia podniosły niezbędne materiały oraz nagrody zakupione ze środków Gminy Wrocław z Mikrograntów NGO po które wystąpiliśmy w konkursie i dostaliśmy, ale też konkretna pomoc finansowa Rady Osiedla Nr 1 SM Metalowiec. Miłą niespodzianką i bardzo cenną dla nas i uczestników były ufundowane przez Radę Osiedla Grabiszyn-Grabiszynek vouchery do kina oraz na wydarzenia kulturalne w Imparcie. Otrzymaliśmy również wejściówki od Dyrekcji Centrum Historii Zajezdnia, oraz talony na smakołyki i napoje do zaprzyjaźnionego Food Truck’a.
W trakcie przygotowań, wiele osób deklarowało pomoc i dołączało do grona organizatorów, np.: Ks. Proboszcz użyczył terenu i prądu, Żłobek „dorzucił” atrakcji i animatorów, Szkoły Podstawowe Nr 109, 82, 28 wraz z Centrum Kultury i Edukacji „Bakara” przygotowały programy na scenę, konkursy, zawody sportowe i teren. Wszystkim zaangażowanym BARDZO DZIĘKUJEMY! Artystom młodym i tym najstarszym, obsłudze technicznej i akustycznej, zespołom muzycznym, tanecznym i karate, Harcerzom i Zuchom, wyróżnionym Paniom i Zarządowi SM Metalowiec za uczestnictwo, pomoc w tym wydarzeniu, a zwłaszcza za wspólną zabawę jesteśmy wdzięczni i gorąco dziękujemy!
Dziękujemy naszym Sponsorom:
Radzie Osiedla Grabiszyn-Grabiszynek
Centrum Historii Zajezdnia
Firmie „AROX” Food Truck
Radzie Osiedla Nr 1 SM Metalowiec
Żłobkowi „Skrzaty”-  za atrakcje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *