Click to listen highlighted text!
Tłusty czwartek

Tłusty Czwartek w Klubie Seniora

Klub Seniora Bakara – to klub „na piątkę”! 7 lutego bawił się z zespołem Emerytan Band. Były „ostatkowe” tańce, zabawy, śpiewy i pączki, bo w końcu mamy Tłusty Czwartek! Pozdrawiamy wszystkich uczestników dziękując za wspólną, wspaniałą zabawę i zapraszamy chętnych Seniorów do na wiele ciekawych spotkań tematycznych i kulturowych oraz na koncerty i występy artystyczne. Bakara, Klub na „piątkę” otrzymał dofinansowanie z Urzędu Miasta Wrocławia!…

Dzień niepodległości

Święto Niepodległości w Klubie Seniora

Klubie Seniora „Bakara” jak zwykle odbyło się spotkanie przy poczęstunku, podczas którego uczciliśmy Święto Niepodległości patriotycznym spotkaniem, ze śpiewem i recytacją wierszy. Wysłuchaliśmy też prelekcji ekspertki na temat oszustw konsumenckich, za co bardzo dziękujemy, bo takiej wiedzy nigdy nie za dużo.

Grill w CKiE Bakara

Grill w CKiE Bakara

W pierwszy dzień lata, 21 czerwca b.r. przed Bakarą Członkowie Klubu Seniora oraz zaproszeni Goście biesiadowali przy zastawionych stołach, dziękując sobie nawzajem, rozmawiając, jedząc i śpiewając wakacyjne piosenki. Jak co roku, tradycyjnie, tuż przed wakacjami Klub Seniora Bakara kończy rok pracy, nauki i zabawy. Nieodłącznym elementem podsumowującego spotkania jest grill z kiełbaską i smakołykami przyniesionymi przez seniorów. Nasz przyjaciel Michał uwiecznił to wydarzenie na filmie,…

Trubadurzy

Koncert Trubadurów

1 marca 2023 r. pracownicy i klubowicze większą grupą wybrali się na koncert zespołu Trubadurzy. Mieliśmy bardzo dobre miejsca i okazję do spotkania się z ważnymi osobistościami  uczestniczącymi w koncercie, m.in. Prezydentem Wrocławia, Panem Jackiem Sutrykiem, który tą Galę objął honorowym patronatem. Koncert wszystkim się podobał, panowała wspaniała, radosna atmosfera wypełniająca pełną seniorów Halę Stulecia.

Bal karnawałowy

Karnawał w Klubie Seniora

W klubie Seniora Bakara w ostatnią środę Karnawału o godz. 12-tej odbył się klubowy bal kapeluszowy. Barwnie, z fantazją, świetną muzyką i przy pączkowym stole! Uczciliśmy „cztery w jednym”: Walentynki, Tłusty Czwartek, Imieniny i Ostatki! Tak to bywa w naszym klubie seniora – jak się bawić to na całego!

Kliknij, aby odsłuchać zaznaczony tekst!