Szkolenie – Bezpieczny Senior
W Klubie Seniora odbyło się szkolenie „Bezpieczny Senior” przeprowadzone przez Panią adwokat z Fundacji Przyszłość Pokoleń z prezentacją multimedialną . Okazało się że było to seniorom bardzo potrzebne.
W Klubie Seniora odbyło się szkolenie „Bezpieczny Senior” przeprowadzone przez Panią adwokat z Fundacji Przyszłość Pokoleń z prezentacją multimedialną . Okazało się że było to seniorom bardzo potrzebne.
Piątkowy wernisaż Wystawy Malarstwa w Centrum Kultury i Edukacji Bakara cieszył się wyjątkowo dużym zainteresowaniem. Licznie zgromadzona publiczność mogła podziwiać prace artystek związanych z Dolnośląskim Stowarzyszeniem Artystów Plastyków, a całości towarzyszyła niezwykle ciepła i inspirująca atmosfera. Wieczór uświetniły także występy artystyczne, które nadały wydarzeniu szczególnego charakteru i podkreśliły jego uroczysty wymiar. Dziękujemy wszystkim za obecność…
Z okazji Dnia Matki w CKiE Bakara odbył się wyjątkowy koncert chórów. Wystąpił gościnnie Chór Grunwald oraz gospodarze – Chór Bakara. Atmosfera była wspaniała, goście kilka razy prosili o bisy. Wszystkim bardzo się podobało. Zresztą zobaczcie sami.
Barbara Sikora, autorka wystawionych w Bakarze prac specjalizuje się między innymi w technikach rękodzielniczych z wykorzystaniem papieru: quilling, origami, pająki. Wystawę można oglądać w dniach 07.09 – 17.07.2021 r. Serdecznie zapraszamy, bo warto!
28 października odbył się Halloweenowy pokaz bez publiczności, dwóch zespołów tańca: dzieci i młodzieży trenujących w Bakarze pod okiem Pauliny Wojtyłło. Instruktorka zadbała o bezpieczeństwo, wystrój oraz muzykę, rodzice o stroje i… radość dzieci była ogromna, co widać na zdjęciach. Puki nie ma zakazu dla szkół tańca, treningi odbywają się w małych grupach dwa razy…
Za nami wernisaż Beaty Sielickiej-Kowalskiej, wspaniała malarka, wokalistka, gitarzystka i poetka. Uraczyła wszystkich przybyłych swoją sztuką, muzyką oraz podobno chętnych lampką świetnego wina. Wieczór był wybitny gratulujemy!
Wernisaż wystawy malarstwa p. Ireny Rozwandowicz, członkini Dolnośląskiego Związku Artystów Plastyków. Piękne kompozycje, kolorowy obraz życia, nastrojowe pejzaże zostały wzbogacone muzycznie przez p. Eleonorę Maras i Jerzego Brodzińskiego. Otwarcie wystawy odbyło się z udziałem licznie zgromadzonej publiczności.