Drodzy artyści i pasjonaci sztuki, wielkimi krokami zbliża się jak, co roku Bakariada. Tym razem mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na czwartą już odsłonę Bakariady. W związku z tym tradycyjnie ogłaszamy przegląd twórczości profesjonalnej i amatorskiej. Zapraszamy wszystkich twórców do przesyłania swoich dzieł w czterech kategoriach: malarstwo i rysunek, rękodzieło, poezja, fotografia.

Dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach zaplanowaliśmy nagrody, a dla autorów wyróżnionych prac drobne upominki.

Z racji mijającego Roku Kobiet ogłoszonego w SM Metalowiec, a objętego honorowym patronatem Prezydenta Wrocławia, tematem przeglądu jest hasło „My Wrocławianie – Kobiety pięciu kontynentów”. Na wasze prace czekamy w dniach od 1 sierpnia do 24 października 2022, a w tym roku jedynym sposobem dostarczenia prac jest skorzystanie z formularza zgłoszeniowego:

WYŚLIJ PRACĘ KONKURSOWĄ

Po 24 października komisja konkursowa oceni prace, a następnie jury poprosi osoby wyróżnione o dostarczenie prac do CKiE Bakara w celu zorganizowania wystawy. W przypadku kolejnych obostrzeń związanych z pandemią wystawa odbędzie się w formie wirtualnej. Mamy jednak nadzieję, że wernisaż wystawy odbędzie się w formie stacjonarnej podczas Bakariady 4.

Bakariada 4 otrzymała dofinansowanie ze środków Gminy Wrocław. Wszelkie informacje i ewentualne zmiany są na bieżąco umieszczane na naszej stronie www.bakara.pl oraz na Facebooku.

One thought on “Przegląd twórczości artystycznej w ramach Bakariady 4”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.