W dniu 04.06.2022 zorganizowaliśmy Dzień Dziecka na skwerku przy Bakarze. Od rana kapał deszcz i z niepokojem patrzyliśmy w niebo. Na szczęście rozchmurzyło się, wyszło słońce i w końcu zeszli się licznie uczestnicy festynu. Było pięknie do końca imprezy. Dzięki doskonale układającej się współpracy z Radą Osiedla Nr 1 SM Metalowiec oraz dyrekcją Żłobka „Skrzaty” mogliśmy uatrakcyjnić ten wyjątkowy dla dzieci dzień. Informowaliśmy, od kogo otrzymaliśmy wsparcie finansowe i rzeczowe by wszystkie okoliczne dzieci mogły się bawić i uczestniczyć w przygotowanych przez animatorów i pracowników Bakary oraz seniorów niespodziankach.

Na najmłodszych i ich opiekunów czekał poczęstunek (napoje i słodycze), a za każdą aktywność maluszków i młodzieży wręczane były nagrody, które sprawiały dzieciom wielką radość! Dziękujemy Radnym i Dyrekcji Żłobka za wszystkie dary, a wolontariuszom za ich nieocenioną pracę i poświęcony czas. Młodzież z PTK zorganizowała stolik z grami planszowymi oraz warsztaty plastyczne: ozdób indiańskich, malowania na kartkach i folii, Seniorzy przygotowali poczęstunek, a jedna z Pań jako Babcia czytała zainteresowanym dzieciom bajki.

Animatorzy z firmy Asobi malowali licznym chętnym twarze lub rączki, prowadzili gry sprawnościowe oraz sportowe jak strzelanie z łuku czy hokej. Były zabawy z chustą Klanzy, a furorę zrobiły bańki mydlane i rysowanie kredą po chodniku. Zabawie towarzyszyły występy zespołów z naszego Centrum. Najpierw zagrał zespół Wroclive w trzyosobowym składzie, a potem zatańczyły dwie grupy z PW Dance: młodzieży i dzieci oraz solistka. Festyn z okazji Dnia Dziecka był radosny i atrakcyjny dla najmłodszych uczestników. Rodzice również wyrażali swoje zadowolenie i dziękowali za organizację.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.